ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

  Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби, учасники бойових дій та ветерани АТО, мешканці громади!

  14 жовтня ми разом з усім українським народом відзначали одне зі знакових свят – День захисника України.

  Це свято спільне і для ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. Це свято спільне для всіх нас, адже своєю щоденною працею ми також захищаємо свої родини, свою батьківщину – нашу Україну,  намагаємось зробити її заможною, успішною, щоб в ній було комфортно жити, працювати, ростити та виховувати дітей, і не страшно було б старіти.

  Урочистості з нагоди свята в нашій громаді почались 12 жовтня о17:00 з покладання квітів біля пам’ятника Небесної сотні та біля Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ», де встановлені пам’ятні дошки нашим загиблим хлопцям Олексію Богушу, Олегу Яндюку та Сергію Фролову. Голова  селищної ради Анатолій Рак разом з ветеранами, учасниками бойових дій, рідними та близькими загиблих, присутніми жителями громади віддали шану пам’яті загиблим хвилиною мовчання, висловили слова вдячності тим, хто зараз несе службу і тим, хто повернувся з лав збройних сил. Анатолій Рак констатував, що вже п’ятий рік не вщухає конфлікт на Сході країни і прикро визнавати, що сьогодні в нашій країні відбуваються військові дії, лунають постріли, вибухають снаряди, гинуть наші хлопці-військовослужбовці, мирні люди, а хлопці, які повертаються з АТО, вимушені стикатись з безліччю проблем, починаючи з реабілітації, закінчуючи отриманням та користуванням задекларованими державою пільгами і гарантіями.

  Але з усією відповідальністю селищний голова наголосив на тому, що Іршанська селищна рада не залишалась, і надалі не залишиться осторонь цих проблем.

  Щороку учасникам бойових дій та ветеранам АТО за їх зверненнями надається матеріальна допомога та постійно здійснюється компенсація витрат на лікування і реабілітацію в медичних закладах. А з нагоди свята, за домовленістю з Іршанським та Межиріченським гірничо-збагачувальними комбінатами і підприємством «Валки-Ільменіт», кожен учасник АТО отримав грошові премії.

  Цього ж дня для ветеранів, учасників бойових дій, жителів громади відбувся концерт до Дня захисника України,  підготовлений Іршанською школою мистецтв. Концерт був емоційним (в гарному сенсі цього слова), зі сльозами на очах у багатьох присутніх. Він був зворушливим, він був патріотичним, були моменти, що серце шаленіло від емоцій (безмежна туга, гордість, смуток, радість). А коли ветерани АТО та учасники бойових дій піднялись на сцену, зал без зайвих нагадувань підвівся та мовчки аплодував нашим ЗАХИСНИКАМ! Нашим мужнім чоловікам, таким простим та скромним в житті. Вони не хизуються ні своїми званнями, ні нагородами, але ми знаємо, що вони варті всіх аплодисментів, всіх слів вдячності, всієї шани і поваги від нас.

  І наостанок хочеться сказати, дай Боже всім нам сил, мужності і мудрості здолати всі труднощі і перепони на шляху до мирного і благополучного життя. Здоров’я вам, наснаги. І нехай ті, кого з нами нема, назавжди залишаться в нашій пам’яті – веселі і безтурботні.

Ще раз зі святом, захисники!!!

 

Начальник загального відділу

Іршанської селищної ради

Т.Чистоєдова-Римар

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.