ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

День захисту дітей

   Хай небо ніколи не хмариться, а діти завжди всміхаються”.

   Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.
29. 05. 16 р. в рамках святкування Дня захисту дітей хореографічні колективи школи мистецтв у кількості 109 учасників, серед яких діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, взяли участь в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «У ритмі танцю» м. Бердичів, а саме 1 червня творчі колективи школи мистецтв та ПК «Титан» дали благодійний концерт «Ми зірки планети дитинства» у Новоборівському дитячому будинку-інтернаті.
За сприяння голови Анатолія Рака та служби у справах дітей Іршанської селищної ради об`єднаної територіальної громади традиційно відбулося свято і в Іршанську. На площі біля ПК «Титан» як завжди радував публіку святковий концерт творчих колективів школи мистецтв та учасників художньої самодіяльності Палацу культури, в якому взяли участь близько 300 дітей – глядачів та учасників.
На території денного відпочинкового пришкільного табору «Дружба» Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ», де перебуває 280 школярів, серед яких діти з неблагополучних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, був проведений конкурс малюнку на асфальті на тему «Хай небо ніколи не хмариться, а діти завжди всміхаються», більше ніж 50 вихованців Центру естетичного виховання представили свої творчі доробки на виставці декоративно-прикладного мистецтва. Кращі роботи були відзначені, а всі учасники заходу отримали солодощі та подарунки, надані селищною радою. Свято відвідали представники Іршанської селищної ради об`єднаної територіальної громади спеціаліст відділу у справах дітей Володимир Кайдалов, спеціаліст відділу освіти Наталія Закревська та завідуюча відділенням соціальної служби для сім`ї, дітей та молоді комунального закладу «Центр соціальних послуг» – фахівець соціальної роботи Лариса Єрьоміна.
В рамках свята голова селищної ради Анатолій Рак та його заступник Олександр Одноворченко завітали до дитячого садочка «Білочка» Іршанського НВК з ноутбуком та принтером у якості подарунку для закладу.
Вихованці Іршанської школи мистецтв у кількості 30 дітей взяли участь у районному фестивалі дитячої творчості «Бо світ – то ми» смт. Хорошів.
В мовному таборі «Веселка» Добринського НВК, в якому перебуває 20 дітей, було проведено конкурс малюнку на асфальті на тему «Діти малюють майбутнє», книжкову виставку «Знай свої права, дитино», інтелектуальну вікторину «Все на світі знають діти!», спортивні змагання з тенісу та футболу, конкурсно-ігрову програму «Ми з дитинства».
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

   Спеціаліст у справах дітей, Кайдалов Володимир Валентинович

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.