ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ 2018

   07 жовтня в Україні відзначали професійне свято працівники освіти – День учителя. На території Іршанської об’єднаної територіальної громади знаходиться 5 закладів, які надають різноманітні та запитувані жителями громади освітньо-культурні послуги: Іршанський НВК «Гімназія-ДНЗ», Добринський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»,  Іршанська школа мистецтв, Іршанський центр естетичного виховання та ДЮСШ «Іршанськ». В зазначених закладах громади працює 110   педагогічних працівників.

   Діти нашої громади дуже креативні, сповнені творчих задумів та ідей. То ж не обмежились стандартними букетами квітів, а вирішили в цей день побути в ролі вчителів та відчути, хоч на мить, щоденну відповідальність педагога за учнів та навчально-виховний процес.

   Продовженням свята був святковий концерт, підготовлений Іршанською школою мистецтв за участю вихованців школи, керівників танцювальних і вокальних колективів. Позитивні емоції колегам подарував виступ вчителя початкових класів Добринського навчально-виховного комплексу Юлії Сидоренко. Як завжди, калейдоскоп гарно поставлених номерів, різнобарв’я сценічних костюмів, професійний вокал та багато іншого не залишили байдужими жодного присутнього в концертній залі Палацу культури «Титан». І  завдячувати за це треба професіоналам своєї справи – викладачам Іршанської школи мистецтв та творчо-обдарованим жителям громади, зокрема  Володимиру Кайдалову, і звичайно дітям, які приймали участь у концертних номерах, зі сцени вітали своїх вчителів і наставників, ветеранів, пенсіонерів зі святом, зичили їм здоров’я, радості і добра!

   Голова Іршанської селищної ради Анатолій Рак та начальник відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури і охорони здоров’я Наталя Закревська також привітали всіх педагогічних працівників та ветеранів зі святом. Анатолій Рак нагадав, що з давніх пір професія вчителя вважається однією з найбільш гідних, благородних і шанованих у суспільстві. Слова голови громади були щирими, сповненими вдячності педагогічним працівникам за важливу роботу по навчанню юного покоління:

 • Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і адекватно винагороджується. Нехай ті знання, з яких формується повноцінний розумовий багаж людини, міцно засвоюються вашими здібними, талановитими та неординарними учнями. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням конспектів і програм, але й особистим, цікавим та насиченим позитивом життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!

   Професія вчителя, як і будь-яка інша професія, має ряд мінусів, проте найголовніший бонус педагогічної праці, який може здолати всі мінуси – це вдячність учнів. Якщо вчитель працює за покликанням, щиро любить і поважає дітей, є для них другом і наставником, то і вони відповідатимуть взаємністю. По закінченню школи вони все життя пам`ятатимуть улюбленого вчителя, вважаючи його частиною самого безтурботного і щасливого періоду життя. І, мабуть, це головний аргумент в питанні вибору професії вчителя, а згодом, і основний показник діяльності вчителя. Саме таким освітянам-професіоналам нашої громади в цей день були вручені подяки голови селищної ради, грошові винагороди та квіти:

 • Мельничуку Олексію Григоровичу, учителю фізики Іршанського НВК;
 • Кундіковій Зої Валентинівні, вихователю ГПД Іршанського НВК;
 • Турчик Лесі Павлівні, учителю початкових класів Іршанського НВК;
 • Лонській Людмилі Миколаївні, учителю української мови та літератури Іршанського НВК;
 • Українець Наталі Миколаївні, учителю інформатики Іршанського НВК;
 • Кулаківській Валентині Леонідівні, учителю початкових класів Іршанського НВК;
 • Ткачук Віті Віталіївні, соціальному педагогу Іршанського НВК;
 • Шпоті Валентині Петрівні, учителю англійської мови Іршанського НВК
 • Слобожан Ірині Олексіївні, учителю зарубіжної літератури Добринського НВК;
 • Карбієвській Світлані Леонідівні, учителю початкових класів Добринського НВК;
 • Жуковець Наталі Іванівні, керівнику гуртків Центру естетичного виховання;
 • Самусь Ганні Володимирівні, викладачу Іршанської школи мистецтв;
 • Жендицькій Тетяні Олександрівні, викладачу Іршанської школи мистецтв.

  На останок, ще раз вітаємо всіх освітян з професійним святом. Зичимо – всім і кожному – мира і добра. Шануймо себе, свою країну, свою громаду!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.