ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

День с. Добринь

У середу, 21-го вересня, православні християни святкували Різдво Пресвятої Богородиці, це пристольне свято місцевого храму с. Добринь. Була відслужена святкова літургія настоятелем храму о. Іоаннікієм, на богослужіння, яке було сповнене щирою молитвою та Божою благодаттю, завітало 9 священників та численна кількість вірян з різних сіл та міст. Цього ж дня у Добрині відбувся святковий концерт та народні гуляння, присвячені Дню села.

Перше вітальне слово мовила староста Добринської сільської ради Булига Світлана, яка побажала односельчанам злагоди, достатку, міцного здоров’я, а також розвитку та процвітання селу. На свято завітав голова Іршанської селищної ради об’єднаної територіальної громади Рак Анатолій, який привітав громаду Добриня зі святом Різдва Пресвятої Богородиці та Дня села. Подякував мешканцям за невтомну працю, невичерпну енергію та активну громадську позицію. Користуючись нагодою, доповів, що з початку 2016 року Іршанською селищною радою було визначено найболючіші проблеми села Добринь, виготовлено проектно-кошторисні документації та заплановано роботи: – по капітальному ремонту доріг в селі та навколо нього; – ремонту приміщень клубу, школи та дитячого садочку. Встановлено дитячий майданчик біля приміщення клубу. З метою відновлення рівня води в колодязях, в жовтні місяці розпочнуться роботи по берегоукріпленню та днопоглибленню водойми у селі Добринь. Також у жовтні планується придбати шкільний автобус для підвозу учнів та вчителів до навчальних закладів Іршанської ОТГ . Незважаючи на масову оптимізацію навчальних та освітніх закладів, селищною радою збережено школу, дитячий садочок в селі Добринь, а також ФАПи, забезпечено їх повноцінне функціонування та фінансування. Анатолій Рак побажав кожному оптимізму, віри у світле майбутнє, наснаги та достойного життя.

Творчими силами Іршанської школи мистецтв, жителям села був подарований святковий концерт, який розпочали учасники художньої самодіяльності Добринського будинку культури. Разом з художнім керівником, матушкою Оленою, місцеві артисти тремтливо та щиро оспівували Богородицю. Зі сцени лунали вітання почесним жителям села, вчителям з багаторічним стажем Гуринчук Світлані Пилипівні, Шевчук Любові Михайлівні, Ілюченко Вірі Сергіївні, Коробець Ніні Миколаївні, Шевчуку Дмитру Миколайовичу та медпрацівнику ФАПу Гуринчук Тетяні Степанівні. Яскравих тонів святу надали артисти з Іршанська, які після кожного номеру зривали шквал гучних оплесків. В концерті були задіяні хореографічні колективи «Райдуга» та «Імпульс», керівниками яких є Світлана Можаровська та Ірина Сахненко, солістки Аліна Кайдалова, Віка Кондратенко, Крістіна Слововець, свою творчість дарував Володимир Кайдалов. Провела концерт Ірина Сівінська, яка наголосила, що такі заходи для мешканців Добринської громади будуть постійними. Свято було пишним та веселим, воно завершилось масовими гуляннями та дискотекою далеко опівночі.

   Кайдалов Володимир Валентинович

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.