ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Благодійний захід до Дня Святого Миколая

Свято Миколая відзначають 19 грудня. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже Миколай приносить слухняним діткам подарунки.

Під егідою селищної ради благодійний захід відбувся 19 грудня в Іршанську. В палац культури були запрошені діти пільгових категорій, а саме: діти-інваліди, діти-сироти, які перебувають під опікою, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах та діти переселенці із зони АТО.

Святковий тематичний концерт був представлений творчими силами Центру естетичного виховання, в якому юні артисти величали покровителя Миколая та співали миколаївських колядок. Звичайно, не обійшлося без гостинців, адже завдяки небайдужим людям – Кобилінській Н.В., Синяку Л.А., Синяк Н.Є., Барановському Л.П., Синицькій А.І., Атамановій Т.В. та Раковичу О.І., солодкі подарунки отримали всі учасники свята.

На святкуванні був присутній спеціаліст у справах дітей Іршанської селищної ради Володимир Кайдалов, який від імені громади привітав всіх зі святом та закликав не бути байдужими і не стояти осторонь проблем тих дітей, які потребують особливої уваги. Атмосфера в святковій залі панувала казкова, а глядачі отримали насолоду та гарний відпочинок.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.