Благодійний концерт 19.10.18

19 жовтня в Будинку культури та спорту відбувся благодійний концерт з метою збору коштів для онкохворих жителів нашої громади.

Молоді талановиті музиканти з міста Житомира за власної ініціативи та підтримки селищного голови Іршанської селищної ради вирішили провести такий захід, привернути увагу людей до проблем онкохворих людей.

Молодий юнак Тарас з відкритим і щирим серцем, який не лише чув про таку хворобу, – вона забрала у нього батька, згуртував навколо себе музикантів (Етно-гурт BRIO, Кавер-гурт TIMELESS, Рок-гурт MOULIN ROUGE). Звернувся з ініціативою до Іршанської селищної ради, яка і посприяла спільно з філією «ІГЗК» ПАТ «ОГХК» та її профспілковим комітетом в організації благодійного концерту.

Символічним було те, що концерт відбувся саме в день відзначення всесвітнього дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Фахівці зазначають: в Україні щорічно близько 160 тисяч жінок дізнаються про свій діагноз, а щогодини від раку грудей помирає одна жінка.

Зі сцени молоді музиканти намагались донести до присутніх в залі думку про те, що коли людина стикається з такою тяжкою хворобою, дуже важливо не дати їй відчувати себе самотньою в боротьбі з цим недугом.

Інколи всім нам притаманне, як страусам, ховати голову у пісок, аби не дивитись в очі своїм страхам, бо це лячно, незручно, неприємно. Зазвичай, живемо своїм повсякденним життям, ніби все гаразд у нас… І перебуваємо у глибокій впевненості, що так буде завжди.

Але рано чи пізно життя змушує всіх нас покидати зону комфорту, ті чи інші життєві випробування чекають на кожного. Когось життя випробовує хворобою.

І ось тут, на цьому етапі відбувається переоцінка життєвих цінностей та пріоритетів. Людина починає замислюватися про сенс життя, в чому він.

Звичайно, не в накопиченні матеріальних благ, адже всі ми підемо з життя «в однаковому вбранні».

Можливо, в тому, аби зробити цей світ трішечки добрішим, красивішим, щасливішим. Шляхи досягнення цієї мети можуть бути різними. Музиканти з Житомира спробували доторкнутись до сердець небайдужих жителів Іршанську через свою творчість та щирість.

Дуже приємно, що молодь нашої громади, зокрема школярі, проявили більшу активність, ніж більш дорослі та свідомі люди, і прийняли участь у благодійному заході, і дуже тепло сприймали виступи молодих музикантів, за що ті були їм вдячні. До речі, як і було домовлено перед початком виступу, хлопці перерахували усі кошти, зібрані на благодійному концерті, на рахунок аптеки для придбання наркотичних знеболювальних препаратів, які конче необхідні людям, що ведуть боротьбу з хворобою і відлік цієї боротьби йде на дні. Нажаль, незначної суми зібраних благодійних коштів (3 410 грн.) вистачить приблизно на 10 ампул знеболювального наркотичного препарату, якого одній людині необхідно 3-4 ампули на день…

Хочеться вірити, що всі ми перестанемо бути черствими і байдужими, за власної ініціативи почнемо виходити із зони комфорту і робити щось важливе – в першу чергу для себе; для тих, хто поряд; для тих, кому допомога потрібна сьогодні,  бо завтра може бути надто пізно.

Дай Боже, щоб жителів нашої громади страшний недуг обходив стороною, а ми мали можливість та бажання надавати допомогу тим, хто на неї очікує і потребує.

ВІДЕО З КОНЦЕРТУ НА НАШІЙ СТОРІНЦІ FACEBOOK

Начальник загального відділу