ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

З Днем працівника культури !

Шановні працівники культури, майстри народної творчості

та аматори сцени!

Вітаємо Вас з професійним святом!

  Ви ті, хто присвятив себе справі зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

  Саме ви даруєте нам незабутні хвилини радості від дотику до українського мистецтва, зберігаєте народні традиції, іноді даєте їм нові форми та звучання, забезпечуєте презентацію у всьому світі того найкращого і духовного, що має наш народ.

  Завдяки культурним об’єктам в нашій громаді – школі мистецтв,  центру естетичного виховання, аматорським колективам і аматорам сцени, та іншим мистецьким осередкам громади з їх професійними та творчими кадрами, -Іршанська громада наповнюється повноцінним культурним життям.

  До речі, вчасним подарунком для викладачів Іршанського центру естетичного виховання та заслуженою нагородою стали перемоги двох вихованок Центру естетичного виховання, учениць Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ» Кригерт Марії та Абрамової Анастасії, на 13 обласній виставці-конкурсі «Паперовий світ», яка відбулась 8 листопада в Обласному центрі дитячої та юнацької творчості міста Житомира. Кригерт Марія отримала диплом першого ступеня в номінації «Витинанки та аплікації», а Абрамова Анастасія стала абсолютним переможцем в номінації «Паперопластика».

  Анатолій Рак і весь колектив Іршанської селищної ради бажають Вам здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, творчого натхнення в професії і в повсякденному житті, незгасаючого прагнення творити красу і добро.

Т.Чистоєдова-Римар

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.