ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Учитель року-2017


Нехай мороз сьогодні так нівроку,
Таких, як ви, нічим не залякать.
Ці квіти вам, шановний вчитель року!
І дай вам Бог завжди ось так тримать.

Цими щирими, проникливими словами вітали учні 2-Б класу (вчитель Ілюченко Г.В.) учасників фахового конкурсу, вчителів початкових класів.

Цього року вперше, по-новому, проходив І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» серед педагогів навчальних закладів Іршанської ОТГ. В номінації «Початкова освіта» взяли участь учителі Ілюченко Віра Сергіївна з Добринського НВК, Захаренко Світлана Анатоліївна та Кулаківська Валентина Леонідівна з Іршанського НВК . З привітальним словом до номінантів звернулася виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Іршанської ОТГ Закревська Н.М.

Конкурсне випробування складалося з тестування з фахової майстерності та практичного завдання: розроблення етапів роботи над художнім твором за програмою початкової школи та його презентації.

Вчитель Захаренко С.А. розпочала роботу над текстом «Чому рипить сніжок» із власної загадки, застосувала цікаві ігрові ситуації та використала різні види читання.

Спеціаліст першої категорії Ілюченко В.С. зробила акцент на формуванні ключових компетентностей у дітей: загальнокультурної, комунікативної, здоров′язбережувальної , соціальної.

Кулаківська В.Л., спеціаліст вищої категорії, всі етапи роботи ілюструє малюнками, які робить на дошці. Аудіювання, словникова робота, літературні загадки, складання плану, гра «Дочитай» – це неповний перелік прийомів і форм роботи вчительки . У творчому доробку вчительки чільне місце займає складання мультфільмів з дітьми, саме тому учні отримують домашнє завдання проілюструвати пригоду за сюжетом.

Членам журі було не просто визначити кращого вчителя, адже кожен із них , презентуючи свою роботу, «проживав» урок з літературного читання. Всі учасниці конкурсу – творчі, талановиті і компетентні педагоги. Але за загальною кількістю балів перемогу отримала Кулаківська Валентина Леонідівна, яка і захищатиме честь об’єднаної територіальної громади у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

О.М.Солдатова

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.