ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

30 років Виводу військ з Афганістану

  Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

  Що ця війна була неправедна і несправедлива, здається, зрозуміло всім. Але це – на рівні, так би мовити, глобальному. А як на рівні мікросоціальному, як на рівні окремих людських доль? Чим була ця війна для сотень тисяч тих українців, котрі пройшли через неї? Не лише відповідь, а і сам пошук відповіді є непростими.

  Усі війни схожі. Інших воєн не буває, буває лише інший час, інше місце і різні люди. Солдати будь-якої війни всі однакові. Незалежно від справедливості війни. Смерть завжди залишається смертю, життя завжди залишається життям, а сміливість – сміливістю. Так завжди було і так буде.

  З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану, звертаємось до Вас, шановні ветерани та учасники бойових дій!

  Війна навчила Вас цінувати кожен прожитий день, любити рідних, нести відповідальність за майбутнє своєї родини і батьківщини.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і якомога рідше ворушити в пам’яті спогади війни.

Пам’ятаймо тих, кого та війна забрала назавжди. 

І Дай Боже всім нам нарешті жити в мирній країні.

Низький уклін кожному з Вас і дякуємо, що Ви у нас є.

Анатолій Рак

і колектив Іршанської селищної ради

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.