2017 рік оголошено Президентом України Роком Української революції 1917 – 1921 р.р.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і Соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму і любові до рідної України працівники Іршанської селищної бібліотеки оформили книжкову виставку: «Стоїть в скорботі Мати-Україна, біля могил дітей своїх стоїть».

Перший розділ виставки « За Україну вільну і Соборну життя поклали у борні» відображає історичні події 1917–1921 р.р. Особливу увагу привертає література про знаменитий за своєю трагічністю і героїзмом бій під Крутами, про який славетний український поет П. Тичина закарбував на скрижалях народної пам’яті:
«На Аскольдовій могилі
Українській цвіт ! …»

Другий розділ виставки «У боротьбі з фашизмом полягли сини і дочки України» відображає події Великої Вітчизняної війни, які в жорстоких боях відстояли наше світле сьогодення.

Другий розділ виставки «Сотні Небесні безсонно стоять над Майданом, з духами злоби ведуть боротьбу неустанно ». В цьому розділі зібрана література , матеріали періодики про героїв Майдану, Небесної сотні. Привертає увагу альбом «Вшанування героїв Небесної сотні в смт. Іршанськ», «Герої АТО – наші земляки: І. Богуш, О. Яндюк, С. Фролов»

Запрошуємо бажаючих ознайомитися з представленою літературою .

Працівники бібліотеки.